Get Adobe Flash player

OFERTA SPECJALNA

Z myślą o naszych stałych i wiernych klientach przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa pakiety promocyjne w super cenach!

 

Oferta miesiąca

Drodzy Klienci w każdym miesiącu macie możliwość skorzystania z atrakcyjnych cenowo pakietów promocyjnych na depilację laserową i zabiegi kosmetyczne! (szczegóły na Facebooku, po dołączeniu do grona naszych fanów… „Polub teraz” oraz w gabinecie)

Bon Upominkowy – zrób bliskiej osobie prezent!

Bon upominkowy to oryginalny i wyjątkowy prezent, z którego z pewnością ucieszy się każdy! Podaruj bliskiej Ci osobie profesjonalny zabieg w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Esthetique.

Bon upominkowy jest doskonałym prezentem na każdą okazję.

Najbardziej popularne okazje:
• imieniny, urodziny,
• rocznice ślubu, wieczór panieński,
• Dzień Kobiet, Walentynki,
• Święta Bożego Narodzenia, Mikołajki,
• lub po prostu w dowód miłości dla narzeczonej, żony, matki, siostry, koleżanki…

Regulamin bonu upominkowego Esthetique:

1. Bon upominkowy Esthetique upoważnia do skorzystania z usług oferowanych w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Esthetique w Gdańsku

2. Bon upominkowy można zakupić na dowolną kwotę lub usługę.

3. Bon upominkowy jest ważny za okazaniem go w gabinecie.

4. Bon upominkowy nie jest wymienny na pieniądze. 

5. Przed realizacją bonu należy dokonać wcześniejszej rezerwacji. Tel. 506 799 558

Wszystkie bony upominkowe zachowują swą ważność przez okres 6 miesięcy od daty ich zakupu i nie podlegają zwrotowi. Przy realizacji Zaproszenia, Użytkownikowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa niż wartość Zaproszenia. Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny, gdy wartość świadczonej usługi jest wyższa od wartości przedstawionego Zaproszenia.

Bon można nabyć osobiście w w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Esthetique w Gdańsku, ul.Migowska 58, 80-287 Gdańsk

Happy Hours w Esthetique!

Specjanie dla Was przygotowaliśmy super promocje na zabiegi w naszym gabinecie codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 12-14. !(szczegóły na Facebooku, po dołączeniu do grona naszych fanów…„Polub teraz” oraz w gabinecie)