Get Adobe Flash player

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, rewitalizowanie, nawilżanie, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu.
Przy zabiegu mezoterapii bezigłowej polecamy wykonanie jednocześnie zabiegu mikrodermabrazji diamentowej, która złuszcza zrogowaciały naskórek umożliwiając głębsze penetrowanie substancji aktywnych zawartych w serum.

Mezoterapia bezigłowa w terapii przeciwzmarszczkowej.
Nie możemy powstrzymać procesu starzenia, ale możemy go znacznie spowolnić. 
W codziennej kosmetyce nie jesteśmy w stanie dostarczyć skórze odpowiednich składników odżywczych. Nie pozwala na to warstwa rogowa naskórka. Dzięki zastosowaniu mikrodermabrazji i mezoterapii bezigłowej, ujścia mieszków włosowych otwierają się i do wnętrza skóry oraz do wnętrza komórki przedostają się potrzebne substancje aktywne. Tkanka zostaje odżywiona, wydrenowana z toksyn, dotleniona oraz pobudzona do wytwarzania kolagenu i elastyny. Skóra regeneruje się, nawilża, ujędrnia i wygładza.

Mezoterapia bezigłowa w terapii antycellulitowej i na tkankę tłuszczową.
Dzięki możliwości regulacji mocy impulsu możemy skutecznie zadziałać na głębiej położone warstwy tkanki tłuszczowej. Dobierając odpowiedni do problemu koktajl substancji aktywnych osiągamy redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów oraz ujędrnienie biustu. Po przeprowadzeniu serii zabiegów, poprawia się metabolizm skóry, co pozwala utrzymać efekt przez dłuższy czas. Cellulit jest mniejszy a skóra bardziej jędrna. Redukcję tkanki tłuszczowej możemy uzyskać dzięki możliwości penetracji preparatu do wewnątrz komórki tłuszczowej adipocytu. Dla uzyskania lepszych efektów dobrze jest połączyć mezoterapię bezigłową z zabiegami cellulogii.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • ciąża,
  • metalowe elementy w ciele,
  • choroby serca,
  • rozrusznik serca,
  • choroby żył,
  • epilepsja,
  • nadwrażliwość skóry, stany zapalne.

Zabieg wykonywany w serii 10-12 zabiegów, 2 razy w tygodniu.